Nabór wniosków do programów „Społeczna odpowiedzialność nauki” i „Doskonała nauka”

Uprzejmie zawiadamiamy, że na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiły się komunikaty w sprawie naboru wniosków do programów „Społeczna odpowiedzialność nauki” i „Doskonała nauka”: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/akty-prawne-ministra-ds-szkolnictwa-wyzszego-i-nauki.

Nabór wniosków do obu programów będzie realizowany w terminie od 15 marca 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r.

Osoby zainteresowane składaniem wniosków za pośrednictwem Fundacji Slawistycznej prosimy o zalogowanie się na naszej stronie i wypełnienie wstępnego formularza zgłoszenia do 24 marca 2021 r.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń Fundacja do końca marca br. dokona wyboru dwóch projektów zgłaszanych do programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” oraz czterech projektów (tj. dwóch projektów konferencyjnych i dwóch projektów monograficznych) do programu „Doskonała nauka”.

Prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami dla beneficjentów obu programów Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz o dostosowane do wymogów konkursów, staranne i kompletne zgłoszenia.

Wszystkie informacje znajdą Państwo pod poniższymi adresami:

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy z sekretarzem Zarządu FS dr Jakubem Banasiakiem (jakub.banasiak@ispan.waw.pl).